Café Rico.

Vítejte v Café Rico!

POCHUTNEJTE SI U NÁS!
Slogan, který nás zavazuje.

Z široké nabídky našeho restaurantu si bezpochyby vybere každý. Nabízíme studené i teplé předkrmy, polévky, malé i velké zeleninové saláty, čerstvé domácí těstoviny, zapékané panini, pokrmy ze všech druhů masa, chuťovky k pivu či vínu a sladké dezerty. Z našich prodejních pultů můžete vybírat z kvalitních dortů a zákusků nebo si dopřát malý snack i v podobě originálních španělských tapas.

Kromě výborné italské kávy Bazzara a nápojů z kávy nabízíme většinu příchutí tradiční husté italské čokolády, mléčné ovocné koktejly, širokou škálu čajů a ovocných nápojů, studeného nealka, džusy, freshe, čerstvé domácí limonády, točené i lahvové pivo, aperitivy, kvalitní moravská i italská vína, sekty i originální champagne, většinu známých destilátů, koktejly a míchané nápoje.

Zakládáme si na čerstvosti a kvalitě používaných surovin. Preferujeme suroviny dovážené z Itálie a Španělska a přinášíme vám touto cestou alespoň částečně chuť a náladu jihu a středomoří.

Dovolte mi Vás touto cestou také pozvat na naše skvělé snídaně, které se podávají každý všední den od 9.00 do 12.00, o víkendu a o svátcích od 11.00 do 14.00, stejně tak i na naše nově zavedená a cenově zvýhodněná polední obědová meníčka, která podáváme každý všední den od 11.30 do 14.00. Otevírací doba byla prodloužena až do 23.00, můžete tak nyní i u nás posedět u skvělé večeře, dobrého vína, piva či koktejlu. Věřím, že si z tak široké nabídky určitě vybere každý a jsem přesvědčena že si opravdu u nás pochutnáte!

Možnost uspořádání narozeninových oslav, společenských či firemních akcí je samozřejmostí. TV projekce významných sportovních událostí. Pro naše nejmenší je připraveno dětské menu i hrací koutek s TV. Pro bližší informace a rezervace se neváhejte obrátit na naši obsluhu nebo mě kontaktujte na e-mailu info@caferico.cz, tel. 601 370 143 nebo na Facebooku. Veškeré informace, aktualizované týdenní obědová menu a podrobný jídelní i nápojový lístek naleznete i na našich webových stránkách: www.caferico.cz.


Děkujeme za Vaši návětěvu a přejeme Vám příjemné chvilky strávené v Café Rico.